| Type | Link/Coupling Rod, stabiliser bar |
|---|---|
| Placement on Vehicle | Rear Axle Left, Rear Axle Right |
| Length | 95 mm |
| Height | 105 mm |
| Width | 33 mm |
| Thread Size | M10x1.5 |
| Rod/Strut | Coupling Rod |
| Overall Length | 130 mm |
| Function | Link/Coupling Rod, stabiliser bar |
NAPA NST4206 Anti Roll Bar Link
€16.93
🚚 Fast Shipping Across Europe
- 14 days easy returns
- Order yours before 2.30pm for same day dispatch
OE
OE Numbers
1K0 505 465 AA S11K0 505 465AA1K0505465C1K0505465CS11K0505465D1K0505465DS11K0505465H1K0505465HS11K0505465J1K0505465JK1K0505465JS11K0505465K1K0505465KS11K0505465L1K0505465LS11K0505465R1K0505465RS1
FIT
Compatible Vehicles
| Make | Model | Engine |
|---|---|---|
| AUDI | A1 Hatchback (8X1, 8XK) (05.2010 - 10.2018) | 1.2 TFSI (63 kW / 86 hp) |
| AUDI | A1 Hatchback (8X1, 8XK) (05.2010 - 10.2018) | 1.4 TFSI (90 kW / 122 hp) |
| AUDI | A1 Hatchback (8X1, 8XK) (05.2010 - 10.2018) | 1.6 TDI (66 kW / 90 hp) |

