| Other Part Number | W16W |
|---|---|
| Voltage | 12 V |
| Bulb Type | W16W |
| Rated Power | 16 W |
| Quantity | 10 |
| Packing Type | Carton |
| Function | Bulb, reverse light |
| Extra Description | ORIGINAL |
| Base design light bulb | SV8.5-8 |
Osram 921 12v 16w W16w Trade Pk
€26.93
OE
OE Numbers
No OE numbers have been recorded for this product.
FIT
Compatible Vehicles
| Make | Model | Engine |
|---|---|---|
| AUDI | A1 Hatchback (8X1, 8XK) (05.2010 - 10.2018) | 1.4 TFSI (90 kW / 122 hp) |
| AUDI | A1 Hatchback (8X1, 8XK) (05.2010 - 10.2018) | 1.6 TDI (66 kW / 90 hp) |

