| Type | Radiator, engine cooling |
|---|---|
| Material | Aluminium |
| Version | Alternative |
| for OE number | 5Q0 121 251GR |
| Function | Radiator, engine cooling |
| Extra Description | Economy Class |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Core Length | 650 mm |
| Core Width | 438 mm |
| Core Depth | 23 mm |
OE
OE Numbers
5Q0121251EQ5Q0121251ES5Q0121251GL5Q0121251GR5QM121251F
FIT
Compatible Vehicles
| Make | Model | Engine |
|---|---|---|
| AUDI | A3 allstreet (8Y) (02.2024 - ...) | 35 TFSi (110 kW / 150 hp) |

