| Type | Radiator, engine cooling |
|---|---|
| Material | Aluminium |
| Version | Alternative |
| Function | Radiator, engine cooling |
| Extra Description | Economy Class |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Core Length | 650 mm |
| Core Width | 416 mm |
| Core Depth | 23 mm |
OE
OE Numbers
5Q0121251EM5Q0121251ER5Q0121251FJ5Q0121251GD5Q0121251GK5Q0121251GQ5WA121251C
FIT
Compatible Vehicles
| Make | Model | Engine |
|---|---|---|
| AUDI | A3 allstreet (8Y) (02.2024 - ...) | 35 TDi (110 kW / 150 hp) |

