| Type | Radiator, engine cooling |
|---|---|
| Additional Information | with gaskets/seals |
| Material | Aluminium |
| Function | Radiator, engine cooling |
| Extra Description | EASY FIT |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Core Length | 620 mm |
| Core Width | 398 mm |
| Core Depth | 16 mm |
OE
OE Numbers
5Q01212051GF5Q0121251ED5Q0121251EJ5Q0121251GB5Q0121251GF5Q0121251HS5QM121251H
FIT
Compatible Vehicles
| Make | Model | Engine |
|---|---|---|
| AUDI | A3 allstreet (8Y) (02.2024 - ...) | 35 TDi (110 kW / 150 hp) |

