| Type | Radiator, engine cooling |
|---|---|
| for OE number | 1K0121251BR |
| Function | Radiator, engine cooling |
| Core Length | 650 mm |
| Core Width | 385 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Gross Weight | 2652 g |
| Replaces | DRM32018 |
| alternative item | – |
OE
OE Numbers
1K0121251BQ1K0121251BR1K0121251CE1K0121251DL1K0121251P1K0121251Q
FIT
Compatible Vehicles
| Make | Model | Engine |
|---|---|---|
| AUDI | A3 Convertible (8P7) (04.2008 - 05.2013) | 1.6 (75 kW / 102 hp) |

