| Type | Filter, cabin air |
|---|---|
| Length | 254 mm |
| Height | 31 mm |
| Width | 233 mm |
| Filter type | Activated Carbon Filter |
| Quantity | 1 |
| Function | Filter, cabin air |
| Replaces | 1987432599 |
| Basic version (Part No.) | 1 987 432 540 |
| Highly efficient version with active carbon (P/No) | 0 986 628 630 |
Bosch 1987432543 Pollen / Cabin Filter
€13.15
OE
OE Numbers
25719905Q0 819 644 A5Q08196535Q081966965 61910 0002JZW 819 653 G
FIT
Compatible Vehicles
| Make | Model | Engine |
|---|---|---|
| AUDI | A3 allstreet (8Y) (02.2024 - ...) | 35 TDi (110 kW / 150 hp) |
| AUDI | A3 allstreet (8Y) (02.2024 - ...) | 35 TFSi (110 kW / 150 hp) |

