| Type | Link/Coupling Rod, stabiliser bar |
|---|---|
| Placement on Vehicle | Front Axle |
| Length | 335 mm |
| Height | 66 mm |
| Width | 66 mm |
| Material | Steel |
| Thread Measurement 1 | M12x1.5 |
| Thread Measurement 2 | M12x1.5 |
| Rod/Strut | Coupling Rod |
| Function | Link/Coupling Rod, stabiliser bar |
Delphi TC2690 Anti Roll Bar Link
€18.05
Out of stock
🚚 Fast Shipping Across Europe
- 14 days easy returns
- Order yours before 2.30pm for same day dispatch
OE
OE Numbers
25504213QF411315A5Q0411315B5Q0411315C5Q0411315D5QM411315VWN3CA3B438AA
FIT
Compatible Vehicles
| Make | Model | Engine |
|---|---|---|
| AUDI | A3 allstreet (8Y) (02.2024 - ...) | 35 TDi (110 kW / 150 hp) |
| AUDI | A3 allstreet (8Y) (02.2024 - ...) | 35 TFSi (110 kW / 150 hp) |
| AUDI | A3 Convertible (8V7, 8VE) (10.2013 - 04.2021) | 1.4 TFSI (103 kW / 140 hp) |

