| Type | Filter, cabin air |
|---|---|
| Length | 254 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 235 mm |
| Filter type | Particulate Filter |
| Function | Filter, cabin air |
| Version with active carbon (Part No.) | NFC4024 |
| EU Product Safety Regulation (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanical expertise required |
NAPA NFC4023 Pollen / Cabin Filter
€10.29
OE
OE Numbers
25719905Q08196445Q0819644A5Q081966965.61910.0000
FIT
Compatible Vehicles
| Make | Model | Engine |
|---|---|---|
| AUDI | A3 allstreet (8Y) (02.2024 - ...) | 35 TDi (110 kW / 150 hp) |

