| Type | Tie Rod End |
|---|---|
| Placement on Vehicle | Front Axle Right |
| Length | 113 mm |
| Height | 77 mm |
| Width | 44 mm |
| Thread Size | M16 x 1.5 |
| Paired article numbers | TA3430 |
| Cone Size | 13.2 mm |
| Function | Tie Rod End |
Delphi TA3431 Tie / Track Rod End
€23.75
OE
OE Numbers
2Q0423812
FIT
Compatible Vehicles
| Make | Model | Engine |
|---|---|---|
| AUDI | A1 Citycarver (GBH) (07.2019 - 06.2022) | 25 TFSI (70 kW / 95 hp) |

